More Weather

Match 16 Races  More...
49er 16 Races  More...
RSXM 11 Races  More...
RSXW 11 Races  More...
Finn 11 Races  More...
Radial 11 Races  More...
Laser 11 Races  More...
470M 11 Races  More...
470W 11 Races  More...
Star 11 Races  More...
2.4m 10 Races  More...
Skud 10 Races  More...
Sonar 10 Races  More...

M : Equipment Inspected |R : Registered

COACH

 ARG0 Agustin BELLOCCHIO
JULIO ALSOGARAY
R 1046
 ARG0 Diego RAVECCA
CECILIA CARRANZA
R 1050
 ARG0 Agustin ZUCATI
MATIAS PAILLOT, JUAN FERNANDEZ OCAMPO
R 1068
 ARG0 Juan Pablo CALABRESE
CALABRESE / DE LA FUENTE
R 1311
 ARG0 Alejandro IRIGOYEN
SESTO - MONSEGUR
R 1315
 ARG0 Valentin THOMPSON
JULIO LABANDEIRA
R 1139
 ARG0 Jonny MCCALL
MARTINA SILVA
R 1135
 ARG0 Jochem BRENNINKMEIJER
JAZMIN LOPEZ BECKER
R 1113
 ARG0 Julián Augusto DE MARE VILLAR
JAZMIN LOPEZ, JULIÁN LÓPEZ
R 1117
 ARG0 Andrés FOX
MARTINA SILVA
R 1134
 AUS0 Ruslana TARAN
TESSA PARKINSON & BELINDA STOWELL
 
 AUS0 Adam SOUTH
ALEXANDRA SOUTH
R 1223
 AUS0 John BERTRAND
BRENDAN CASEY
R 1169
 AUS0 Brendan TODD
JESSICA CRISP
R 1138
 AUS0 Adrian FINGLAS
FITZGIBBON, TESCH, COX, DUNROSS, BARNBROOK, MASON
R 1074
 AUS0 Grant ALDERSON
HARRISON, BOADEN, ANGWIN
R 1198
 AUS0 Richard SCARR
BUGG
R 1073
 AUS0 Euan MCNICOL
SPITHILL & SOUTER
R 1336
 AUS0 Victor KOVALENKO
PAGE, BELCHER, KIVELL, RYAN
R 1239
 AUS0 Emmett LAZICH
OUTTERIDGE, JENSEN, PHILLIPS
R 1149
 AUS0 Michael BLACKBURN
SLINGSBY, BURTON
R 1177
 AUS0 Michael FLETCHER
WEIR, STODDART, SOUTH
R 1154
 AUT0 Ivan BULAJA
DELLE-KARTH/RESCH, ZAJAC/CZAJKA
R 1127
 AUT0 Toni RIPOLL
VADLAU/SCHIMAK
R 1306
 AUT0 Alfred PELINKA
1
R 1015
 AUT0 George FUNDAK
ANDY GERITZER
R 1193
 AUT0 Peter KRIMBACHER
SCHMID/REICHSTÄTTER, BAGEHR/MÄHR
R 1128
 AUT0 Martina MITTENDORFER
XY
 
 BEL0 Alp ALPAGUT
WANNES VAN LAER
R 1071
 BEL0 Wilhelmus VAN BLADEL
EIV VAN ACKER
R 1104
 BLR0 Sergey MOROZOV
TATIANA DROZDOVSKAYA
R 1052
 BRA0 Larry SUTER
MARTINE GRAEL/ISABEL SWAN
 
 BRA0 Paulo RIBEIRO
FERNANDA OLIVEIRA
R 1350
 BRA0 Fernando PASQUALIN
RICARDO SANTOS
R 1065
 BRA0 Bruno DI BERNARDI
BRUNO FONTES
R 1328
 BRA0 Luca MODENA
ROBERT SCHEIDT
R 1349
 BRA0 Thomas SCHEIDT
PATRÍCIA FREITAS
R 1329
 CAN0 Craig GUTHRIE
PAUL TINGLEY CAN99
R 1136
 CAN0 Vaughn HARRISON
3
R 1045
 CAN0 Mike PINCKNEY
JOHN MCROBERTS & BRENDA HOPKIN - CAN - 014
R 1314
 CAN0 Kevin BLACK
ISABELLA BERTOLD
R 1158
 CAN0 Ken DOOL
CANADIAN TEAM
R 1080
 CAN0 Jason RHODES
NIKOLA GIRKE
R 1057
 CAN0 Steve MITCHELL
CLARKE/BJORN, HEBB/WOLFS
R 1240
 CAN0 Brian TODD
BRUCE MILLAR
R 1079
 CAN0 Rosie CHAPMAN
KAREN DEXTER, DANA ARCHIBALD, JACOB AND GRAEME SAUNDERS
R 1224
 CAN0 Erik STIBBE
CANADIAN TEAM
R 1191
 CAN0 Al CLARK
RICARDO MONTEMAYER
R 1146
 CHI0 Martín BILLOCH
PABLO HERMAN
R 1309
 CHN0 Chen JIANG
AICHEN WANG
R 1278
 CHN0 Yusheng JI
XIAOMEI YU
R 1279
 CHN0 Xuewu JIA
YUE HUANG
R 1277
 CHN0 Jianbo WANG
LING LI
R 1276
 CHN0 Xiaoma LIU
LIJIA XU
R 1280
 CHN0 Changcheng ZHOU
AICHEN WANG
 
 COK0 Laura BALDWIN
PETER HENRY AND GRAND POIRI - LASER. HELEMA WILLIAMS - RADIAL
R 1144
 CRO0 Karlo KRPELJEVIC
PAVLE AND ENIA
R 1118
 CRO0 Josip PLETEŠ
MARIN LOVROVIC-SINISA MIKULICIC
R 1160
 CRO0 Nenad VIALI
ARAPOV MATE
 
 CZE0 Jakub KOZELSKY
VERONIKA FENCLOVA
R 1026
 CZE0 Rafal SAWICKI
BOBEK ONDREJ - BOBEK PAVEL
R 1244
 CZE0 Eva SKOREPOVA
DANIEL BINA, ALEXANDER SADILEK
R 1287
 DEN0 Per BAGŘE
MADS BENDIX, THORBJŘRN SCHIERUP
R 1126
 DEN0 Kristian KJAERGAARD
JONAS HOEGH-CHRISTENSEN
R 1131
 DEN0 Dayne SHARP
LOTTE MELGAARD PETERSEN
R 1161
 DEN0 Finn JENSEN
DEN 49ER
R 1123
 DEN0 Michael RISOR
MAIKEN SCHÜTT, ANNE-MARIE RINDOM, ALBERTE LINDBERG
R 1125
 ESP0 Jorge ANGULO BATISTA
ONAN BARREIROS - AARÓN SARMIENTO
R 1069
 ESP0 Santiago LOPEZ-VAZQUEZ
TEAM LEADER
R 0000
 ESP0 Jose Antonio VIOLAN
PHYCOLOGY
 
 ESP0 Mari Carmen VAZ
MEDICAL
 
 ESP0 Luis MORALES
PHYSIOTERAPHY
 
 ESP0 Amaia JARRIN
PHYSIOTERAPHY
 
 ESP0 Cristina MARTINEZ
PARLYMPIC ASSISTANT
 
 ESP0 Jenny LARA
PARLYMPIC ASSISTANT
 
 ESP0 Diego QUINTANA
FITTNNES TRAINER
 
 ESP0 Jose Luis PINANA
BLANCA MANCHON
R 1058
 ESP0 Fernandez IŃIGO
TARA PACHECO - BERTA BETANZOS
R 1318
 ESP0 Alexandre GUYADER
IVAN PASTOR & JUAN MANUEL MORENO
R 1098
 ESP0 Alonso RODRIGO
FATIMA REYES, LUCIA REYES, ALICIA CEBRIAN
R 104
 ESP0 Airam RODRIGUEZ
JAVIER HERNANDEZ & PABLO GUITIAN
R 1037
 ESP0 Javier TORRES DEL MORAL
FEDERICO ALONSO, ARTURO ALONSO / CARLOS PAZ, ANTON PAZ
R 1156
 ESP0 Sebastien GODEFROID
RAFAEL TRUJILLO
R 1014
 ESP0 Paul MAES
TAMARA + SILVIA
R 1114
 ESP0 Carlos LLAMAS
F ECHAVARRI & F RODRIGUEZ
R 1048
 ESP0 Alfred BUQUERAS
RAFAEL ANDARIAS- MIGUEL GOMEZ-FRANCISCO LLOBET
R 1330
 ESP0 Vanessa ALMEIDA
DIANA CANTALEJO Y CAROLINA LOPEZ
R 1112
 ESP0 Nicolas BEUDOU
MARINA ALABAU
R 1097
 ESP0 Luis MACIAS
ASSISTAN PARALIMPIC
 
 ESP0 José LIS
FERNANDO GARCÍA-LAGO SOLER, JANO TORO
R 1263
 EST0 Vaiko VOOREMAA
ARGO VOOREMAA
R 1119
 EST0 Viktor UMB
MARJALIISA UMB/ELISE UMB
R 1344
 EST0 Igor TROFYMOV
DENISS KARPAK
R 1151
 EST0 Rein OTTOSON
KARL-MARTIN RAMMO
R 1122
 FIN0 Tuomas TENKANEN
TUULA TENKANEN
R 1053
 FIN0 Petri LESKINEN
JOONAS LINDGREN
R 1215
 FRA R 1178
 FRA Benjamin BONNAUD R 1178
 FRA0 Yan BOUVERNE
HUG, LE COQ, LHUILLIER, LE GAL, GAVERIAUX, TILLIER
R 1298
 FRA0 Boutet CHRISTOPHE
DOMINIQUE VALLEE, PAULINE PERRIN, DIANA DETRE
R 1257
 FRA0 Yves LEGER
DE TURCKEIM,DE KERANGAT,MENALDO
R 1290
 FRA0 Dumortier BERTRAND
FLORENT-RAMBEAU
R 1294
 FRA0 Jean-jacques DUBOIS
ROHART/PONSOT
R 1291
 FRA0 Fabrice LEVET
JOURDREN BRUNO
R 1292
 FRA0 Poirey THIERRY
SEGUIN DAMIEN
R 1293
 FRA0 Stephane JAOUEN
PICON, RICARD, RAMBAUD
282
 FRA0 Guillaume CHIELLINO
4
R 1296
 FRA0 Alain CHAMPY
ALL THE FRENCH TEAM
R 1303
 FRA0 Paul IACHKINE
ALL THE FRENCH TEAM
R 1302
 FRA0 Pascal CHAULLET
BONTEMP
R 1299
 FRA0 Solenne BRAIN
SARAH STEYAERT
R 1300
 FRA0 Nicholas HUGUET
HOFFMANN/SILVY/FREI/ROCHERIEUX
R 1295
 FRA0 Lionel PELLEGRINO
FRENCH SAILING TEAM
R 1301
 FRA0 Marc LAURENT
PETITJEAN/DOUROUX/ROL/DEFRANCE/LECOINTRE/GERON
R 1297
 GBR0 Oli WOODCOCK
SAM SILLS
R
 GBR0 Ian BARKER
UK 49ER SQUAD
R 1105
 GBR0 Morgan REESER
ASHER-WILLIS AND PATIENCE-BITHELL 470 M
R 1075
 GBR0 Marcus LYNCH
ALEXANDRA RICKHAM & NIKI BIRRELL
R 1272
 GBR0 Barrie EDGINGTON
NICK DEMPSEY
R 105
 GBR0 Leo MCCALLIN
IZZY HAMILTON, CLAUDIA CARNEY
R 1170
 GBR0 Steve LOVEGROVE
PENNY CLARK, KATRINA HUGHES - HANNAH MILLS, SASKIA CLARK
R 1060
 GBR0 Peter BENTLEY
TEAM
 
 GBR0 Harvey HILLARY
DRAPER GREENHALGH, FLETCHER SIGN, PINK PEACOCK
R 1172
 GBR0 Chris GOWERS
NICK THOMPSON, PAUL GOODISON
R 1256
 GBR0 Rob WILSON
HELENA LUCAS/ MEG PASCOE
R 1072
 GBR0 Peter WALKER
ALEX MILLS-BARTON
R 1081
 GBR0 David HOWLETT
BEN AINSLIE
R 1141
 GBR0 Dominic TIDEY
BRYONY SHAW
R 1289
 GBR0 Marc CARNEY
1
R 1286
 GBR0 Maurice PAARDENKOOPER
LUCY MACGREGOR ANNIE LUSH KATE MACGREGOR
R 1173
 GBR0 Ian MARTIN
DAVE EVANS / ED POWYS
R 1148
 GBR0 Steve IRISH
GBR 470 M ODS
R 1317
 GBR0 Mark RUSHALL
ROBERTSON
R 1209
 GBR0 Ben PATON
HANNAH SNELLGROVE
R 1346
 GBR0 Nick HARRISON
IAIN PERCY ANDREW SIMPSON
R 101
 GBR0 Peter CLANCY
2.4 DEVELOPMENT
R 1195
 GBR0 Paul HOBSON
ED WRIGHT
R 1310
 GBR0 Simon BRISCOE
LUCY MACGREGOR
 
 GBR0 Matt HOWARD
ANDREW MILLS, GILES SCOTT
R 1094
 GBR0 Michael COGSWELL
GBR SUB PARALYMPIC
1281
 GBR0 Stephen PARK
ALL - TEAM MANAGER
R 1132
 GBR0 Graham VIALS
SOPHIE WEGUELIN-SOPHIE AINSWORTH
R 1337
 GBR0 Christopher OWEN
PAUL BROTHERTON
R 1345
 GBR0 Matt GRIER
ALL GBR SKUD'S (EXCEPT ALEX AND NIKI)
R 1190
 GBR0 Mike BREWSTER
ANDREA BREWSTER
R 1018
 GBR0 Kirsty BONAR
ABBIE HEWITT, ALICE BURFORD, HANNAH TILLEY, CHARLOTTE GREENHALGH, SOPHIE MCCKEEMAN, RHIANNON MASSEY
R 1211
 GER0 Marek CHOCIAN
GERZ/FOLMANN
R 1238
 GER0 Hannes PECKOLT
TEAM GERMANY
R 1042
 GER0 Thomas PIESKER
MALTE KAMRATH, SIMON GROTELÜSCHEN, PHILIPP BUHL
R 1099
 GER0 Rigo DE NIJS
ALL 470 MEN GERMANY
R 1268
 GER0 Florian SPALTEHOLZ
POLGAR/KOY
R 1266
 GER0 Christiane DE NIJS
ZELLMER/SEELIG
R 1269
 GER0 Bernd ZIRKELBACH
KRÖGER; KLÖTZING
R 1260
 GER0 Jürgen BRANDSTÖTTER
2
R 1174
 GER0 Michael FELLMANN
MATTHIAS MILLER AND JAN KURFELD
R 1152
 GER0 Thomas REIN
49ER TEAM GERMANY
R 1157
 GER0 Lutz PATRUNKY
BOGACKI/STEINBORN
R 1342
 GER0 Joachim HELLMICH
SCHLONSKI/BOHN,STANJEK/KLEEN,BABENDERERDE/JACOBS,POLGAR/KOY
R 1325
 GER0 Pierre LOQUET
WILHELM
R 1093
 GER0 Gabriele SCHLOTMANN
MOANA DELLE
R 1091
 GER0 Ulrike SCHUEMANN
KADELBACH / BELCHER
R 1265
 GER0 Christian BITTNER
JENS KROKER
R 1321
 GER0 Christian BAUER
JENS KROKER
R 1320
 GER0 Friedl BUHL
BUHL PHILIPP
R 1248
 GER0 Zdzislaw STANIUL
LUTZ TINA
R 1086
 GER0 Diederik BAKKER
SILKE HAHLBROCK
R 1140
 GER0 Tomasz STANCZYK
ANNINA WAGNER, KATHRIN KATELBAH, ANNIKA LORENZ, WICKY JURCZOK
R 1255
 GER0 Oliver FREIHEIT
NON
R 1011
 GER0 Roberto GÜLDENPENNING
KURFELD,MILLER,FROH,MASSLER
R 1031
 GER0 Jan PECKOLT
LENNART BRISENICK PUDENZ
R 1023
 GER0 Martin HOSTENKAMP
RIEGER/ RIEGER
R 1261
 GRE0 Andreas PALERAS
PANAGIOTIS MANTIS-KAGIALIS PAVLOS/PANAGIOTIS KAMPOURIDID-STATHIS PAPADOPOULOS
R 1229
 GRE0 Dimitris PILICHOS
BYRON KOKKALANIS
R
 HKG0 Rene APPEL
CHENG KWOK FAI, CHAN KING YIN, LEUNG HO TSUN ANDY, DOMINIC BRETTELL, CHAN WAI KEI, CHAN HEI MAN, LO SIN LAM
R 1305
 HKG0 Bruce KENDALL
CHAN WAI KEI, CHAN HEI MAN
R 1304
 HUN0 Tamás KELEMEN
ZSOMBOR BERECZ
R 1088
 IND0 Pete CONWAY
RAU, SANTHANAM, SINGH, KHUMAR
R 1087
 IRL0 Nigel THOMPSON
KELEHAN/FRECKNALL
R 1326
 IRL0 James OCALLAGHAN
ALL
R 1061
 IRL0 Johnny ROSS-MURPHY
MAX TREACY
R 1235
 IRL0 Rory FITZPATRICK
ANNALISE MURPHY
R 1025
 IRL0 Marc PICKEL
PETER O'LEARY/DAVID BURROWS
R 1129
 IRL0 Chris RASHLEY
RYAN SEATON/ MATT MCGOVERN AND ED BUTLER/ BEN LYNCH
R 1171
 IRL0 Joe CULL
RONAN CULL
R 1070
 ISR0 Alon DAGAN
HAGAR ZEHAVI &SHIMON BEN YAKOV
R 1327
 ISR0 Israel ALTMAN
COHEN, VEXLER, EFRATI
R 1307
 ISR0 Gal FRIDMAN
NIMROD ISR-21
R 1067
 ISR0 Eyal LEVIN
ISR 7
R 1258
 ISR0 Rafa BELILOS
SHAHAR ZUBARI
R 1036
 ISR0 Gur STEINBERG
ISRAEL TEAM
R 1102
 ISR0 Ilan BASIK
GIL&VERED
R 1162
 ITA0 Guglielmo VATTERONI
CONTI-MICOL
R 1203
 ITA0 Larissa NEVIEROV
CLAPCICH FRANCESCA
R 1111
 ITA0 Egon VIGNA
REGOLO MICHELE
R 1201
 ITA0 Luca DEVOTI
BALDASSARI
R 1253
 ITA0 Adriano STELLA
ESPOSITO
R 1202
 ITA0 Luca DE PEDRINI
SIBELLO-SIBELLO,ITA TEAM
R 1200
 ITA0 Paolo GHIONE
A.SENSINI
R 1029
 ITA0 Giuseppe DEVOTI
SONAR ITA
R 1340
 ITA0 Fabio BARBIERI
4
R 1338
 ITA0 Valentin MANKIN
NEGRI,VOLTOLINI
R 1199
 ITA0 Cristiano MISSO
ZANDONA' - ZUCCHETTI
R 1230
 ITA0 Giulio COMBONI
GUALANDRIS - ZANETTI
R 1339
 JPN0 Kazunori KOMATSU
RYUNOSUKE HARADA/ AI KONDO
R 103
 JPN0 Masahiro HAGIWARA
ALL CLASSES
R 1324
 JPN0 Akira FUJIWARA
ALL CLASSES
R 1323
 JPN0 Kenji NAKAMURA
4326
R 1264
 JPN0 Aiko SAITO
HIRUTA, TAKAHASHI, HASEGAWA
R 1054
 JPN0 Mikihiro MIYANO
JAPAN TEAM
R 1333
 JPN0 Shuichiro KUROIWA
TETSUYA MATSUNAGA, KIMIHIKO IMAMURA
R 1343
 JPN0 Yoichi IIJIMA
SHINNOSUKE YASUDA,KOTA JYO,HALL IAN,HISAKI NAGAI
R 1022
 JPN0 Kazuto SEKI
KANTO-AUTO-WORKS
R 1283
 JPN0 Akihito NAKAMURA
YUKA YOSHISAKO
R 1267
 JPN0 Toshio YAMADA
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Noriyoshi EGUCHI
ALL JPN SAILORS
R
 JPN0 Jiro OKAMOTO
ALL JPN SAILORS
R
 JPN0 Kei MATSUOKA
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Marie ORIISHI
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Kikuko MAEDA
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Emi KONDO
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Kei TAKAKUWA
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Sachiko SUZUKI
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Stephen John SAULT
ALL JPN SAILORS
 
 JPN0 Masanobu KATORI
JAPAN 470 CLASSES
R 1322
 JPN0 Kazuma MIFUNE
NAOKIICHINO
R 1288
 JPN0 Shoichi KAMATA
AI KONDO, RYUNOSUKE HARADA
R
 JPN0 Masayoshi KANAMORI
JPN4296/JPN4269 HIROKIMAEDA/TESUOWATANABE
R 1121
 JPN0 Yasutaka FUNAZAWA
SUZUKI
R 1153
 KOR0 Hong-chul JIN
JEEMIN HA , HYUNSOO YOON
R 1334
 KOR0 Sungahn JUNG
GUNWOO PARK & SUNGMIN CHO / CHANGJU KIM & JIHOON KIM
R 1236
 KOR0 Jaecheol LEE
TAEHOON LEE, BYUNGGUN LEE, WONWOO CHO
R 1335
 LTU0 Linas EIDUKEVICIUS
SAIMA PLERPAITE, AUSRA MILEVICIUTE, GINTARE SCHEIDT
R 1038
 MAS0 Mohamed Fauzi MOHAMED MUSTAFA
AZMI, MUSTAFAH & SHAMSUL
R 1274
 MAS0 Zarizi Ashady HARUN
AZMI, MUSTAFAH & SHAMSUL
 
 MAS0 Zainal Masir MAT TASI
AL MUSTAKIM & LOKE SIN YING
R 1275
 MEX0 Adrien GAILLARD
TANIA ELIAS CALLES, DEMITA VEGA
R 1047
 MEX0 Matt CIESICKI
MURRIETA/MURRIETA
R 1204
 MON0 Marco Livio SUPERINA
DESPRAT DAMIEN
R 1039
 NED0 Dick COSTER
TEAMCOSTER NED-1
R 1175
 NED0 Jaap ZIELHUIS
DELTA LLOYD KERNPLOEG LASER
R 1214
 NED0 Mark LITTLJOHN
DELTA LLOYD KERNPLOEG LASER RADIAL
R 1027
 NED0 Jacco KOOPS
DELTA LLOYD KERNPLOEG 470 WOMAN
R 1220
 NED0 Sven KARSENBARG
DELTA LLOYD KERNPLOEG 470 MEN
R 1221
 NED0 Aaron MCINTOSH
DORIAN VAN RIJSSELBERGE - DELTA LLOYD KERNPLOEG
R 1233
 NED0 Klaartje ZUIDERBAAN
DELTA LLOYD KERNPLOEG SONAR
R 1331
 NED0 Ronald VAN VIANEN
DELTA LLOYD KERNPLOEG 2.4
R 1228
 NED0 Mikael LUNDH
DELTA LLOYD KERNPLOEG MATCHRACEN
R 1192
 NED0 Stefan DE VRIES
PIETER-JAN POSTMA
 
 NED0 Boudewijn VAN VIANEN
E VAN VIANEN
R 1227
 NED0 James GRAY
DOUWE BROEKENS/ NICHOLAS HEINER
R 1249
 NED0 Rodie VAN MACKELENBERGH
MICHELLE BROEKHUIZEN/ CLAIRE BLOM
R 1242
 NED0 De Vries STEFAN
PIETER-JAN POSTMA,
R 1262
 NED0 Ian AINSLIE
TEAM NETHERLANDS
R 1085
 NOR0 Lars LOENNECHEN
BJŘRNAR ERIKSTAD
R 1019
 NOR0 Thomas GUTTORMSEN
EIVIND MELLEBY & PETTER MORLAND PEDERSEN
R 1110
 NOR0 Jacob HAUG
MARTHE ENGER EIDE, KRISTINE STRANDENES, TIRIL BUE
R 1062
 NOR0 Jaroslaw MIARCZYNSKI
SEBASTIAN WANG-HANSEN, MARIA AADLAND MOLLESTAD
R 1024
 NOR0 Esben SLAATTO
ALEKSANDER WANG-HANSEN, MARIE SOLBERG, PER EUGEN KRISTIANSEN
R 1319
 NZL0 Robert HIELKEMA
TIM DEMPSEY & JAN APEL
R 1285
 NZL0 Charles BAILLIE STRONG
JOSH MCKENZIE BROWN AND PAUL FRANCIS
R 1273
 NZL0 Hamish WILLCOX
PAUL SNOW-HANSEN / JASEN SAUNDERS
R 1271
 NZL0 Jez FANSTONE
BURLING/TUKE
R 1124
 NZL0 Marko ORAMS
SARA WINTHER
R 1028
 NZL0 Andrew PALFREY
MONK
R 1012
 NZL0 Grant BECK
DAN SLATER
R 1100
 NZL0 Nathan HANDLEY
JO ALEH AND OLIVIA POWRIE
R 1109
 NZL0 John CUTLER
MATT COUTTS
R 1013
 NZL0 Mark HOWARD
ANDREW MURDOCH, MIKE BULLOTT,
R 1040
 NZL0 David ROBERTSON
TOMAS ASHLEY
R 1066
 NZL0 Laurie JURY
STEPHINE HAZARD
R 1155
 POL0 Pawel KOWALSKI
Polish RSX man & woman
R 1030
 POL0 Cezary PIORCZYK
ZOFIA KLEPACKA
R 1116
 POL0 Tomasz CHAMERA
MIARCZYńSKI PRZEMYSłAW
R 1016
 POL0 Zbigniew KUSZNIEREWICZ
ŻYCKI
R 1217
 POL0 Marek GAKIEWICZ
KUSZNIEREWICZ
R 1218
 POL0 Bartek Szotynski
Katarzyna Deberny
R 1225
 POL0 Przemek LUTOMSKI
ZOFIA KLEPACKA
R 1115
 POL0 Kaj GLINKIEWICZ
RAKOCY STELMASZYK MILEVICIUS
R 1213
 POL0 Pawel KACPROWSKI
CZAJKOWSKI, PRZYBYTEK, JANUSZEWSKI
R 1150
 POL0 Andrzej PIASECKI
PIOTR KULA, RAFAL SZUKIEL
R 1142
 POR0 Nuno BARRETO
RITA GONÇALVES TEAM
R 1347
 POR0 Daniel SKUDDER
CAROLINA MENDELBLATT
R 1082
 POR0 José GOUVEIA
JOĂO RODRIGUES
R 1222
 RUS0 Alexander PLOTNIKOV
RUSSIAN TEAM LEADER
R 1106
 RUS0 Victor SOROKIN
IVANOVA, SELIVANOV
R 1084
 RUS0 Sergey DZHIENBAEV
HEAD COACH OF RUSSIAN SAILING TEAM
 
 RUS0 Svetlana DEEVA
DOCTOR OF RUSSIAN SAILING TEAM
 
 RUS0 Andrey ILIENKO
ILIENKO
 
 RUS0 Leonid DUBEYKOVSKY
ALL THE TEAM
R 1107
 RUS0 Mikhail ZABOLOTNOV
CHAUS
R 106
 RUS0 Sergey EGOROV
SHEREMETYEV
R 1252
 RUS0 Sergey SHEVTSOV
LISOVENKO
 
 RUS0 Vladimir NAZAROV
LISOVENKO, KOMISSAROV
R 1234
 RUS0 Tobias KIRSCHBAUM
EVGENIA KUZNETSOVA
R 1143
 RUS0 Sergey KUZOVOV
SKUDINA E.
R 1092
 RUS0 Bunny WARREN
RUS 12
R 1212
 RUS0 Igor SKALIN
SKUDINA E/
 
 RUS0 Anna GEROEVA
IVANOVA NATALIA
 
 SIN0 Tba TBA
COLIN CHENG, SCOTT SYDNEY, ELIZABETH YIN, VICTORIA CHAN
 
 SIN0 Richard WHITWORTH
SCOTT GLENN SYDNEY, COLIN CHENG, ELIZABETH YIN, VICTORIA CHAN
R 1145
 SIN0 Tc CHUA
LEONARD, JUN HAO, SHAUN, MERRICK, AUDREY, AMANDA
R 1270
 SLO0 Mitja MARGON
MRAK - CERNE
 
 SLO0 Klavdij PLETIKOS
NIK PLETIKOS
R 1034
 SUI0 Andreas KOSMATOPOULOS
GREMAUD SUI 7
R 1010
 SUI0 Nicolas NOVARA
HASLERS/BUHLER/BRAUCHLI
R 1312
 SUI0 Ezequiel SCHARGORODSKY
GUILLAUME GIROD
R 1332
 SUI0 Tom REULEIN
RICHARD STAUFFACHER
R 1159
 SUI0 Jon EMMETT
ERIKA FREDRIKSON
R 1063
 SUI0 Tytus KONARZEWSKI
FLAVIO MARAZZI & ENRICO DE MARIA
R 1103
 SUI0 Didier CHARVET
BRUGGER AND LUTHER
R 1108
 SWE0 Karin SÖDERSTRÖM
INGRID SÖDERSTRÖM/LINNÉA WENNERGREN, JOHAN MOLUND/MATTIAS RAHM, NIKLAS DACKHAMMAR/FREDRIK BERGSTRÖM, VIKTOR BERGSTRÖM/MARKUS DACKHAMMAR
R 1241
 SWE0 Fredrik LASSENIUS
SARI MULTALA, JOSEFIN OLSSON
R 1259
 SWE0 Björn JOHANSSON
EKBERG/TORLÉN
R 1341
 SWE0 Thomas RAHM
WIGFORSS, CEDERGĹRDH
 
 SWE0 Michele MARCHESINI
LOOF-SALMINEN
R 1130
 THA0 Kriangkrai SAKULFAENG
AKE BOONSAWAD, NATTHAPHONG PHONPPHARAT,NAPALAI TANSAI,SIRIPON KAEWDUANG-NGAM
R 1077
 TUR0 Malte PHILIPP
EFE KUYUMCU
R 1120
 URU0 Luis CHIAPPARRO
ALEJANDRO FOGLIA / ANDREA FOGLIA
R 1189
 USA0 Skip WHYTE
ANNIE HAEGER / BRIANNA PROVANCHA
R 1316
 USA0 Luther CARPENTER
PAIGE RAILEY
R 1183
 USA0 Leandro SPINA
CAMPBELL, HORTON, MENDELBLATT, MERRIMAN, MACDONALD, SZABO
R 1176
 USA0 Zachary LEONARD
AMANDA CLARK
R 1182
 USA0 David DELLENBAUGH
BOTH US TEAMS IN WOMEN'S MATCH RACING (TBA)
R 1186
 USA0 Ian CLINGAN
STORCK/MOORE
R 1187
 USA0 Kenneth ANDREASEN
USSTAG FINN
R 1188
 USA0 Philip SMITHIES
JP CREIGNOU AND JEN FRENCH
R 1246
 USA0 Jurij DOROSENKO
GORDON LAMPHERE
R 1251
 USA0 Romain BONNAUD
MCNAY/BIEHL, ROBERTS/MARTIN
R 1184
 USA0 Nigel COCHRANE
ERIN MAXWELL/ISABELLE FARRAR
R 1284
 USA0 Biff CHUCK
SKIP RANDY
 
 USA0 Rob COUTTS
BEN LEIBOWITZ
 
 USA0 Betsy ALISON
RICK DOERR; PAUL CALLAHAN; BERT FOSTER
R 1196
 USA0 Marko DALBERG
JOHN RUF; MARK LEBLANC
R 1185
 USA0 Simon HISCOCKS
GOLDSBERRY/SMYTHE
R 1245
 USA0 Michael KALIN
CLAY JOHNSON; ROBERT CRANE
R 1181
 USA0 Lee ICYDA
WHITMAN/DORSETT; FRENCH/CREIGNOU
R 1197
 USA0 Peter WELLS
ROBERT WILLIS
R 1033
 USA0 Ron ROSENBERG
KYLE ROGACHENKO
R 1083
 USA0 Mitchell BRINDLEY
ERIKA REINEKE
R 1020

coach Entries : 339

Stats

TotalsRegisteredMeasured
339301

Last update 20/11/2019 09:02:00

6-11 June 2011, Weymouth, UK
Newsletter

For all the latest news sign up here with your email address:

If you already have entered you can login to retrieve your details and manage your entry, using details emailed when you entered.
EntryID
Password